Konut Talep Formu
Hemen Başvur

Hakkımızda

ADM GROUP İNŞAAT 2007'den itibaren İNŞAAT sektörüne finansal ortaklıklarda bulunarak başlamıştır. İstanbul'un farklı bölgelerinde inşaatlarda finansal ortaklık gerçekleştiren ADM GROUP İNŞAAT bu süreçte kazanmış olduğu bilgi birikimi, tecrübe ve finansal güç ile 2011 yılında ADM GROUP İNŞAAT LTD. ŞTİ. kurulmuştur. Esenyurt bölgesinde yılda 3 ile 4 proje üreterek deneyim ve tecrübe edinmiştir.


Kalite Politikamız

Sunduğumuz kaliteli, etkin hizmetlerimizle bugün; bölgemizde faaliyet gösteren seçkin ve tercih edilen hizmet kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Hem ulaştığımız kitle hemde takım arkadaşlarımız arasında sinerjiyi yaratabilmek için benimsediğimiz değerler; Müşerilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılamak Kalite yönetimi süreçleri kapsamında müşterilerimize ve sektöre doğru yanıtlar sunmak Zamanı iyi kullanıp, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda standart bir kalite yönetimi politikası yürütmek Tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktır.


Misyonumuz

Kaliteli yaşam için kaliteli yapı'' felsefesi ile yola çıkan firmamız bu amacına uygun olarak geçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu bölgeye değer katmak, müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesi ile hizmet vermek ve güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonu ile geçmişten bugüne çalışmaktadır.


Vizyonumuz


Ülke standartlarında, kaliteli ve modern yaşam alanları inşa eden firmamız ADM GROUP İNŞAAT günümüzde kaliteli ve lüks konut projesi söylendiğinde ilk akla gelen öncü firmalardan birisi olmuştur. AMDCİTY İNŞAAT teknolojiye yatırım yaparak inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde olduğu projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım önce gitme prensibini benimsemiştir. Kaliteli üretimi ile inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen ADM GROUP İNŞAAT gelecekte TÜRK inşaat sektöründe büyük katkılar sunmaya başlayacaktır.