Konut Talep Formu
Hemen Başvur

İnşaat

İnşaat sektöründe her geçen gün artan teknolojiye ayak uyduran firmamız teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıkları kaba inşaatta en iyi şekilde uygulamaktadır. Kendi bünyesinde bulundurmuş olduğu güçlü makine parkı, kaset kalıp, endüstriyel kalıp, iskele sistemleri ve kule vinçleri ile kaba inşaatın iş güvenliğine de büyük bir itina göstererek en verimli ve en hızlı şekilde yapılıp teslim edilmesini kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız projeden, malzeme temini ve sonrasında inşaatına kadar toplam kalite anlayışı ile anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir.

Şantiyelerde kaba inşaat işleri, arkasından yapılacak olan ince, elektrik ve mekanik tesisat işlerinin öncüsü olduğundan bünyesinde bulundurduğu deneyimli dizayn ofis mimarları ve saha mühendisleri ile döşeme ve diğer geçiş boşluklarının önlemini önceden alan firmamız karot ile sonradan açılacak geçişleri minimuma indirmektedir.

Tercih edilmemizdeki en önemli nedenlerden birisi de, daire boyutuna veya işin karlılığına bakmadan, kişiye özel imalat yapıyor olmamızdır. Özellikle alt yapı ve görülmeyen yerlerde, maliyet gözetmeden farklılığımızı göstermeye çalışmaktayız.


Hizmet alanlarımız

- Villa
- Çok katlı konut, iş merkezi
- Sanayi tesisi
- Site
- Özel mekanlar; Restaurant, cafe, bar, butik, otel, mağaza, spor salonu
- Cephe, iç mimari-teknik proje uygulamaları
- Isı, havalandırma, yalıtım, sıhhi tesisat, mekanik tesisat, elektrik tesisat, yangın uyarı ve söndürme sistemleri, güvenlik sistemleri, harçlı imalat proje ve uygulamaları
- İç mimari tasarımlar ve dekorasyon uygulamaları
- Peyzaj